Скляний баблер Hot Wax Glass Matrix
РРЦ: 1750.00 грн
Ціна на товар прихована
Для того, щоб переглянути ціну Увійдіть або Зареєструйтесь
- Модель: BB20002
- Наявність: Очікується
Тільки оптові замовлення – в роздріб не працюємо
Характеристики
| Матеріал | Термостійке боросилікатне скло |
| Висота | 20см |
| Товщина | 5мм |
| Діаметр шахти | 15мм |
| Вага | 400г |
| Діаметр дно | 100мм |
| Чаша | SG 14 (14,5мм) |
| Перколятор | Matrix |






