Скляний бонг Classic Matrix Bent
РРЦ: 2250.00 грн
Ціна на товар прихована
Для того, щоб переглянути ціну Увійдіть або Зареєструйтесь
- Модель: BB25011
- Наявність: Очікується
Тільки оптові замовлення – в роздріб не працюємо
Характеристики
| Матеріал | Термостійке боросилікатне скло |
| Висота | 25см |
| Товщина | 5мм |
| Діаметр шахти | 20мм |
| Вага | 500г |
| Діаметр дно | 110мм |
| Товщина дно | 10мм |
| Чаша | SG 14 (14,5мм) |
| Перколятор | Matrix |




