Скляний бонг Hand-Drawn Spider-Man
РРЦ: 4000.00 грн
Ціна на товар прихована
Для того, щоб переглянути ціну Увійдіть або Зареєструйтесь
- Модель: BB30022
- Наявність: Очікується
Тільки оптові замовлення – в роздріб не працюємо
Характеристики
| Матеріал | Термостійке боросилікатне скло |
| Висота | 30см |
| Товщина | 9мм |
| Діаметр шахти | 35мм |
| Вага | 1300г |
| Діаметр дно | 120мм |
| Шліф | SG 19 (18,8мм) - дифузор 130мм |
| Чаша | SG 14 (14,5мм) |
| Охолодження | Ice-Holder |
| Особливості | Glow in the dark |




