Скляний бонг HoneyBee
РРЦ: 1000.00 грн
Ціна на товар прихована
Для того, щоб переглянути ціну Увійдіть або Зареєструйтесь
- Модель: BB20003
- Наявність: Очікується
Тільки оптові замовлення – в роздріб не працюємо
Характеристики
| Матеріал | Термостійке боросилікатне скло |
| Висота | 20см |
| Товщина | 4мм |
| Діаметр шахти | 20мм |
| Вага | 200г |
| Діаметр дно | 85мм |
| Шліф | SG 14 (14,5мм) - чилум скло - 90мм |
| Охолодження | Ice-Holder |



