Скляний бонг Phoenix Double Arms Beaker
РРЦ: 4250.00 грн
Ціна на товар прихована
Для того, щоб переглянути ціну Увійдіть або Зареєструйтесь
- Модель: BB35001
- Наявність: Очікується
Тільки оптові замовлення – в роздріб не працюємо
Характеристики
| Бренд | Phoenix |
| Матеріал | Термостійке боросилікатне скло |
| Висота | 35см |
| Товщина | 7мм |
| Діаметр шахти | 30мм |
| Вага | 620г |
| Діаметр дно | 95мм |
| Шліф | SG 19 (18,8мм) - дифузор 95мм |
| Чаша | SG 14 (14,5мм) |
| Охолодження | Ice-Holder |
| Перколятор | Double 6 Arms |
| Особливості | Splash Guard |



