Скляний бонг Smokeyz Rocket
РРЦ: 5000.00 грн
Ціна на товар прихована
Для того, щоб переглянути ціну Увійдіть або Зареєструйтесь
- Модель: BB40005
- Наявність: Очікується
Тільки оптові замовлення – в роздріб не працюємо
Характеристики
| Бренд | Smokeyz |
| Матеріал | Термостійке боросилікатне скло |
| Висота | 40см |
| Товщина | 7мм |
| Діаметр шахти | 38мм |
| Вага | 1050г |
| Діаметр дно | 120мм |
| Товщина дно | 12мм |
| Шліф | вбудований |
| Чаша | SG 19 (18,8мм) |
| Охолодження | Ice-Holder |
| Перколятор | Honeycomb |




